Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Uherské Hradiště / referent oddělení Hospodářské správy

referent oddělení Hospodářské správy

Zaměstnavatel: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Místo výkonu práce: Uherské Hradiště
Platové ohodnocení: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Státní občanství ČR, občanství jiného členského státu Evropské unie, neno občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP. Znalosti a praxe v oblasti správy a realizace majetku. Znalost problematiky investic ve státní správě nebo územních samosprávních celcích výhodou, v oblasti provozu a správy objektů. Velmi dobrá uživatelská znalost VT, flexibilita, schopnost zvládnout SW používaný na ÚZSVM. Praktické a samostatné myšlení, sebekontrola a sebeovládání, samostatnost, schopnost přijmout odpovědnost, rozhodnost. Odolnost vůči psychické zátěži, organizační schopnosti, komunikativnost, jistota, pohotovost a kultivovanost vystupování, kvalitní písemný a slovní projev, přizpůsobivost, schopnost pracovat v týmu. Splnění ustanovení §17 odst. 2 a odst. 3 zákona č.201/2002 Sb., znalost MS Office - velmi dobrá znalost, pokročilá znalost MS Excel, výpis TR. PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Vedení majetkové agendy především zajišťování činností spojených s provozem, správou a údržbou provozního majetku. Příprava podkladů k uzavírání dodavatelsko - odběratelských vztahů, realizace poptávkových řízení malého rozsahu. Zajišťování provozu technických zařízení a revizních činností ve spravovaných objektech. Indispoziční volno, stravenky. Strukturovaný životopis, s podrobným popisem praxe a motivační dopis zasílejte do 6.3.2020 na email: radomira.ondraskova@uzsvm.cz, nebo na adresu: ÚZSVM, Radomíra Ondrášková, Příkop 11, 602 00 Brno. Úřad si vyhrazuje právo zrušit VŘ kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do VŘ a nebude sdělovat uchazečům
( uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto VŘ, důvody takového rozhodnutí. Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín VŘ. V případě, že nebudete vyrozumění do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupupujete do dalšího kola VŘ:

Kontakt

Kontaktní osoba: Radomíra Ondrášková
E-mail: radomira.ondraskova@uzsvm.cz

Referenční číslo ÚP: 18118180794
Poslední aktualizace: 13.2.2020

Podobné nabídky

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových – Uherské Hradiště
13.2.2020 · 19 730 – 28 920 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 7.4.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů