Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Uherské Hradiště / Referent oddělení Hospodaření s majetkem

Referent oddělení Hospodaření s majetkem

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Referent oddělení Hospodaření s majetkem. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - pracoviště, okres Uherské Hradiště. Nástup možný od 1.5.2021. Další informace Vám poskytne Radomíra Ondrášková.

Zaměstnavatel: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Místo výkonu práce: Uherské Hradiště
Platové ohodnocení: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Státní občanství ČR, občanství jiného členského státu Evropské unie, nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP. Zkušenosti v oblasti státní správy a se správou majetku výhodou. Znalost VT, schopnost zvládnout SW používaný na ÚZSVM. Samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, psychická odolnost. Splnění ustanovení §17 odst. 2 a odst. 3 zákona č.201/2002 Sb., výpis TR. PP na dobu určitou zástup za MD.
Kompletní zajišťování správy majetku, jeho nabývání, pronájmu, prodeje, a jiných forem disponování s tímto majetkem v působnosti odloučeného pracoviště. Indispoziční volno, stravenky. Strukturovaný životopis, s podrobným popisem praxe a motivační dopis zasílejte do 21.3.2021 na email: radomira.ondraskova@uzsvm.cz, nebo na adresu: ÚZSVM, Radomíra Ondrášková, Příkop 11, 602 00 Brno. Úřad si vyhrazuje právo zrušit VŘ kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do VŘ a nebude sdělovat uchazečům, kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto VŘ, důvody takového rozhodnutí. Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

První kontakt

Kontaktní osoba: Radomíra Ondrášková
Telefon: 542 163 151
E-mail: radomira.ondraskova@uzsvm.cz

Referenční číslo ÚP: 21026140787
Poslední aktualizace: 12.3.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.8.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů