Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Uherský Brod / technik přípravy pro monolitické stavby

technik přípravy pro monolitické stavby

FISS Group, spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru stavebnictví na pozici technik přípravy pro monolitické stavby. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je FISS Group, spol. s r.o., okres Uherské Hradiště. Nástup možný od 2.1.2023. Další informace Vám poskytne Štěpánka Čaňová, , tel.: 775 560 824, e-mail: fissgroup@seznam.cz.

Zaměstnavatel: FISS Group, spol. s r.o.
Místo výkonu práce: Uherský Brod
Platové ohodnocení: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

kontrola správnosti projektové dokumentace (soulad se skutečností), zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů pro ostatní úseky společnosti, sestavení kompletního harmonogramu prací, dodávek, mechanizace, zpracování, kompletace a evidence veškeré legislativy (zejména dokladová a kontrolní část), analýza úpravy organizace práce z hlediska časových i finančních úspor, analýza technických a technologických rizik provádění stavebního díla, pomoc s přípravou podkladů pro fakturaci, zpracování rozpočtů pro vícepráce a méněpráce v průběhu stavby, návrhy na úpravy ceníkových cen dle skutečných nákladů na jednotlivé práce, SŠ s maturitou (stavební), výhodou VŠ, ŘP "B", znalost PC, zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb, znalost projektové dokumentace, výhodou znalosti stavebních technologií a postupů při realizace dopravních a vodohospodářských
staveb, tech. myšlení, práce v rozpočtovém programu, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost, příspěvek na stravu, telefon, notebook, 25 dní dovolené, firemní vůz k dispozici, osobní kontakt možný 7.00 - 14.00 hod.

První kontakt

Kontaktní osoba: Štěpánka Čaňová
Telefon: 775 560 824
E-mail: fissgroup@seznam.cz

Referenční číslo ÚP: 22960220780
Poslední aktualizace: 1.12.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.3.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů