Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Uherské Hradiště / sociální pracovník/ce pro sociálně terapeutickou dílnu

sociální pracovník/ce pro sociálně terapeutickou dílnu

NADĚJE nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici sociální pracovník/ce pro sociálně terapeutickou dílnu. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 34 500 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je NADĚJE o.s.-pracoviště UH, okres Uherské Hradiště. Nástup možný od 1.1.2023. Další informace Vám poskytne Bc. Helena Lukaštíková, DiS., tel.: 778 444 564, e-mail: helena.lukastikova@nadeje.cz.

Zaměstnavatel: NADĚJE
Místo výkonu práce: Uherské Hradiště
Platové ohodnocení: 34 500 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.1.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadujeme vzdělání odpovídající dle zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb. pro pozici sociální pracovník (Bc., DiS. nebo Mgr); ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním handicapem, výpis z rejstříku trestů; zdravotní způsobilost; týmové nastavení a tvůrčí přístup k práci; praxe v oboru a řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.
Náplň práce: podpora klienta při získávání a rozvoji pracovních návyků a dovedností, práce s potenciálem klienta - práce na posilování sociálních dovedností vedoucích k rozvoji svébytnosti a samostatnosti a sociálnímu začleňování, spolupráce s ostatními aktéry, kteří jsou zaangažovaní v řešení situace klienta včetně rodiny, opatrovníka, dalších sociálních služeb atd. Sociální pracovník metodicky vede pracovníky v sociálních službách, je garantem procesu individuálního plánování průběhu poskytování služby a sociální službu organizačně zajišťuje.
Zástup za kolegyni na nemocenské, mateřské, rodičovské; šest týdnů dovolené, příspěvek na stravování; roční odměny, další vzdělávání, skupinová a individuální supervize; tvůrčí a kolegiální zázemí organizace s třicetiletou tradicí.

Strukturovaný životopis zašlete na e-mail. CV elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: sociální pracovník STD UH, výběrové řízení je vícekolové, vybraní uchazeči budou kontaktováni.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Helena Lukaštíková, DiS.
Telefon: 778 444 564
E-mail: helena.lukastikova@nadeje.cz

Referenční číslo ÚP: 26239800771
Poslední aktualizace: 12.10.2022

Podobné pracovní nabídky

Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace – Velehrad
7.11.2022 · 27 430 – 40 110 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 1.12.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů