Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Uherské Hradiště / projektový/á manažer/ka

projektový/á manažer/ka

Povodí Moravy, s.p. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici projektový/á manažer/ka. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením od 40 300 do 48 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Povodí Moravy, s.p. - Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Ing. Petr Magula, tel.: 541 637 285, e-mail: magula@pmo.cz.

Poznámka zaměstnavatele

VŠ - magisterský studijní program staveb. směru se zaměřením na vodní stavby, popř. vodní hospodářství a krajinné inženýrství, případně středoškolské vzdělání v oboru vodní stavby s praxí na pozici tech. dozoru stavby případně vedoucího projektu stavby nebo samostatného stavbyvedoucího, zkušenost s projekční a inženýrskou činností výhodou, dobrá orientace v související oborové legislativě (stavební a vodní zákon), dobré uživatelské znalosti PC (především MS Office, výhodou ASPE), znalost a zkušenosti se samostatným vedením stavby nebo s tech. dozorem nejlépe v oboru vodní stavby, zodpovědnost, schopnost samostatného rozhodování a řešení mimořádných úkolů a situací, smysl pro přesnost, důslednost, aktivní a tvůrčí přístup, velmi dobré organizační a vyjadřovací schopnosti, umění jednat s lidmi, ŘP "B" - aktivní řidič (časté jednodenní služební cesty a řešení prac. úkolů v terénu), ochota a schopnost dalšího odborného vzdělávání, autorizace v oboru výhodou.
Zabezpečování komplexního výkonu inženýrské činnosti a výkonu funkce tech. dozoru investora v rámci přípravy, projektování, projednávání a v rámci realizace včetně následného uvedení do užívání svěřených staveb spočívající zejména v těchto činnostech: zpracovávání nebo zajišťění zpracování investičních záměrů staveb a studií, zabezpečování všech stupňů projektové dokumentace včetně všech potřebných dokladů a podkladů, zpracovávání nebo zabezpečení zpracování a předání zadávací dokumentace a dalších podkladů potřebných pro zadávací řízení staveb, zabezpečování komplexního výkonu inženýrské činnosti v rámci přípravy a realizace staveb (vydání potřebných oprávnění k provádění staveb dle platné legislativy včetně jejich uložení a evidence), kontrola provádění prací v souladu s projektovou dokumentací, s uzavřenými smlouvami a s veškerými oprávněními k provedení stavby, kontrola dodržování technolog. postupů všech prací dle závazných nebo doporučených tech. norem a technicko-kvalitativních požadavků (TKP) pro vodní stavby, zajišťování vydání povolení k užívání stavby, kolaudačního souhlasu, zajišťování zařazení dokončené stavby do majetkové evidence, další úkoly podle pokynů nadřízeného vedoucího v rámci vymezeného okruhu činností, více informací na www.pmo.cz/cz/nabidky/kariera/.
Stravebńky, dovolená navíc, FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, kontakt e-mailem.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Povodí Moravy, s.p.
Místo výkonu práce: Uherské Hradiště
Platové ohodnocení: 40 300 – 48 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Petr Magula
Telefon: 541 637 285
E-mail: magula@pmo.cz

Referenční číslo ÚP: 29152560712
Poslední aktualizace: 4. 4. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů